Zestawienie niszczarek osobistych Wallner

Mało kto zwraca uwagę na potrzebę posiadania niszczarki w swoim biurze, niemniej jednak jest to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego biura. Zdecydowanie lepiej jest niszczyć dokumenty, niż korespondencję z ważnymi danymi ot tak po prostu wyrzucać do śmieci. Poniżej prezentujemy Ci kilka niszczarek osobistych Wallner, które przydadzą się do zastosowania w domu lub mniejszym biurze.

Wallner FX510CD

Jest to jeden z prostszych modeli, który ze względu na charakterystykę świetnie wpasuje się do niewielkich biur oraz gospodarstw domowych. Warto zwrócić uwagę na ciekawą stylistykę, jak i również atrakcyjną cenę, która oscyluje w granicach 380 zł.

Może jednorazowo zniszczyć 10 arkuszy papieru o gramaturze 80g, a wielkość ścinka to 5×33 mm. Niszczarka ta bardzo dobrze radzi sobie również z płytami CD, jak i również plastikowymi kartami. Ważne jest także to, że noże są odporne na zszywki i spinacze.

Wallner FXC80B

Jest to kolejne urządzenie, które bardzo dobrze będzie nadawało się do zastosowań osobistych. Niszczarka została wyposażona w specjalny uchwyt, który umożliwia łatwe jej przenoszenie w dowolne miejsce.

Bez większych problemów radzi sobie z płytami CD, kartami plastikowymi czy zszywkami. Pojemność kosza to 18,5 l. Poziom napełnienia pojemnika można obserwować przez specjalne okienko w obudowie.

Wallner FXD85B

Ostatnia w naszym zestawieniu niszczarka dokumentów do zadań głównie osobistych i domowych oferuje standardowe rozwiązania. Podobnie jak poprzednicy radzi sobie nienagannie z niszczeniem płyt, czy kart plastikowych. Pojemność kosza wynosi w tym wypadku 15 l, a wielkość ścinków to 4×33 mm.

Niszczarka ta posiada również funkcję cofania oraz optyczny wskaźników, dzięki któremu można ocenić stan napełnienia kosza.

Czy rzeczywiście warto?

W obecnych czasach nasze dane są na wagę złota, więc warto je chronić niszcząc wszystkie dokumenty, które mogłyby w jakikolwiek sposób je ujawniać, a dopiero potem je utylizować.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *