Wydajne niszczarki Wallner do dużego biura

Niszczarki dokumentów Wallner w dużych biurach muszą gwarantować zdecydowanie większe możliwości niż takie osobiste, czy do niewielkich firm. Z tego powodu poniżej prezentujemy ranking jednych z najlepszych niszczarek na rynku, dzięki którym niszczenie dużych ilości dokumentów nie będzie żadnym problemem.

Wallner JP 510 C

Nasze zestawienie otwiera niszczarka biurowa, która jest już z dość wysokiej półki cenowej, bowiem kosztuje w granicach 4600 złotych. Jest jednak warta tej kwoty, ponieważ oferuje spore możliwości. Szerokość wejścia to 310 mm i może bez większych problemów radzić sobie z plastikowymi kartami, płytami CD, oczywiście papierem, a nawet dyskietkami. Kosz ma pojemność 80 l i jest w stanie pomieścić naprawdę wielkie ilości dokumentów, w razie napełnienia zapalają się specjalne diody.

Niszczarkę wyposażono również w wyświetlacz LCD, dzięki czemu można widzieć jaka funkcja jest aktualnie włączona. Za bardzo wysoką wydajność odpowiada mocny silnik, który dzięki specjalnym zabezpieczeniom nie przegrzewa się i jest w stanie pracować przez długi czas.

Wallner JP 526 C

Jest to najtańsza niszczarka dokumentów z przedstawianych produktów, jednakże nie znaczy to, że jest od nich jakoś szczególnie gorsza, po prostu dla mniej wymagających użytkowników. W tym wypadku mamy do czynienia z pojemnikiem na ścinki o wielkości 53 l, o którego zapełnieniu jesteśmy również jak w poprzednim wypadku informowani za pomocą diody.

Niszczarka bardzo dobrze radzi sobie z niszczeniem papieru, zszywek, płyt CD. Te ostatnie są kruszone w osobnej szczelinie, co również jest dobrym rozwiązaniem. Przesuwanie niszczarki nie jest trudne i odbywa się dzięki podstawie z zamocowanymi kółkami.

Wallner RS6600-B

W przypadku tej niszczarki dokumentów możemy mówić o jednej z najdroższych opcji wśród niszczarek do dużych biur. Kosztuje niemalże 6000 złotych, aczkolwiek oferuje bardzo duże możliwości.

Na uwagę zasługuje stylistyka tego urządzenia, która jest naprawdę w porządku i można tutaj mówić o starannym wykonaniu z dbałością o szczegóły. Pojemnik na ścinki ma pojemność 128 litrów, co sprawia, że niszczarka nadaje się również do stosowania w dużych korporacjach, bowiem będzie sobie w stanie tam poradzić z dużym natężeniem.

Szerokość wejścia w tym wypadku to 400 mm, a jednorazowo można zniszczyć 15 kartek A4 o gramaturze 70 g. Silnik jest w stanie zaoferować ciągłą pracę przez około 60 minut, co jest świetnym wynikiem i na pewno wpływa na żywotność niszczarki.

Czy to nie za drogo?

Jeśli prowadzisz dużą firmę, to tego typu wydatek na pewno się bardziej opłaci od mniejszych niszczarek, które będą miały nie tylko mniejszą wydajność, co sprawi, iż przy dużym natężeniu korzystania będą się szybko psuły. Lepiej więc zainwestować w coś konkretnego i potem nie martwić się żadnymi naprawami.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *