Wallner S580 – mała i tania niszczarka do domu

Do domowych zastosowań nie potrzebujesz niszczarki dokumentów za 1000 złotych, co więcej nie potrzebujesz nawet takiej za 500, bowiem produkt od Wallner, który chcemy Ci zaprezentować kosztuje około 200 zł. Jednakże czy to rzeczywiście może się opłacać?

Chroń swoją prywatność

Przypomnijcie sobie, ile razy musieliście samodzielnie niszczyć dokumenty przed wyrzuceniem? Czy takie przedzieranie ich, aby nikt nie zobaczył nie jest czasochłonne? Oczywiście, że zdecydowanie lepiej jest wyposażyć się w niewielką niszczarkę Wallner S580, która kosztuje w granicach 200 złotych. Jest to stosunkowo niewielki wydatek w porównaniu do tego jaką wygodę możesz zyskać.

Warto dbać o bezpieczeństwo naszych danych, bowiem dzisiaj nie brakuje takich osób, które mogą zrobić z nich użytek do nielegalnych celów.

Co może zaoferować ten maluch?

Otóż szerokość wejścia 220 mm i pojemnik 15 litrów w zupełności wystarczają, żeby niszczyć domowe dokumenty, których chcesz się pozbyć. Jednocześnie jest w stanie niszczyć 8 kartek A4 o gramaturze 80. Szerokość ścinka to 6 mm, a poziom bezpieczeństwa 2 DIN, czyli jest bardzo dobrze.

Jeśli komuś nie zależy na dużym urządzeniu i chce mieć możliwość niszczenia wyłącznie dokumentów, to niszczarka Wallner S580 jest dla niego stworzona.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *