Wallner RS6600-S – zobacz co jest w stanie Ci zaoferować

Niszczarki są takimi urządzeniami w biurach, na które nie zwraca się szczególnej uwagi, dopóki nie okazuje się, że są potrzebne. Dzisiaj chcemy przedstawić bardzo ciekawą propozycję niszczarki dokumentów, która doskonale nada się do dużego biura lub do postawienia na korporacyjny korytarz.

Wiele do zaoferowania

Niszczarki biurowe Wallner są od lat znane na rynku jako jedne z najlepszych urządzeń do pozbywania się dokumentów, płyt CD czy dyskietek na których zapisane są cenne dane, których w żadnym wypadku nie chcielibyśmy nikomu udostępnić.

Prezentowany model RS6600-S jest jednym z topowych urządzeń, dzięki którym niszczenie dokumentów może odbywać się szybko i bez żadnych problemów. Srebrno-czarna obudowa sprawia, że niszczarka prezentuje się bardzo dobrze i nie wpływa na zmniejszenie estetyki danego pomieszczenia w którym się znajduje.

Trochę danych katalogowych

Pojemność pojemnika to 128 litrów, więc pomieści naprawdę sporo ścinków. Szerokość wejścia to 400 mm, więc nie powinno być problemów nawet z nieco większymi dokumentami. Na uwagę zasługuje fakt, że może niszczyć naraz 31 kartek A4 70 g, co jest wartością naprawdę imponującą.

Poziom bezpieczeństwa został określony na DIN 3. Za cięcie odpowiadają jednoelementowe noże tnące, które napędza silnik przystosowany do pracy w trybie ciągłym. To czyni z tej niszczarki biurowej prawdziwy kombajn do radzenia sobie z niszczeniem dokumentów i nośników danych.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *