Niszczarki do biura za mniej niż 1000 złotych

Niszczarki biurowe wcale nie muszą kosztować przesadnie dużo pieniędzy. Poniżej chcemy zaprezentować Ci kilka interesujących propozycji, dzięki którym wyposażysz swoje biuro w dobrej jakości niszczarki dokumentów Wallner bez przepłacania.

Wallner C 860

Jest to niewielka niszczarka biurowa, która bardzo dobrze sprawdzi się w gospodarstwie domowym lub małym biurze. Szerokość wejścia na dokumenty to 228 mm, a wielkość ścinka 3×9 mm. Naraz jest w stanie zniszczyć 6 kartek A4 o gramaturze 80.

Poziom bezpieczeństwa w tym wypadku wynosi 4 DIN. Jest w stanie zniszczyć spinacze, zszywki, płyty CD oraz plastikowe karty. Pojemność kosza, którą może zaoferować to 25 litrów. Koszt takiego rozwiązania to około 650-680 złotych.

Wallner C119-A

Kolejna na naszej liście niszczarka biurowa jest nieco droższa od poprzedniczki, niemniej jednak oferuje też więcej możliwości. Szerokość wejścia w tym wypadku wynosi już 220 mm, a ścinek 4×40. Na uwagę zasługuje fakt, że niszczarka ta oferuje naprawdę porządny poziom tajności, wynoszący 3 DIN. Można więc bez obaw pozbywać się wszystkich starych rachunków, czy niepotrzebnych dokumentów firmowych, z których potencjalny złodziej mógłby odczytać nasze dane.

Silnik jest przystosowany do pracy ciągłej, co ma znaczenie szczególnie podczas niszczenia większych partii dokumentów. Jedynie pojemnik na ścinki mógłby być większy, bowiem to tylko 22 litry. Urządzenie radzi sobie z płytami CD, plastikowymi kartami czy spinaczami. Koszt takiej niszczarki dokumentów to niespełna 1000 złotych.

Wallner FX418D

Urządzenie, które teraz chcemy Ci zaprezentować jest nieco droższe od Wallner C119-A, jednakże jest w stanie nieco więcej zaoferować. Przede wszystkim ilość niszczonych naraz kartek A4 w tym wypadku jest większa, bowiem wynosi 18 sztuk o gramaturze 70. Radzi sobie z płytami CD i kartami plastikowymi. Poziom bezpieczeństwa w tym przypadku to DIN 3.

Dodatkowo urządzenie może pochwalić się bardzo ładnym wyglądem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko jako sama niszczarka, ale także mebel biurowy. Koszt to około 1000 złotych.

Można i taniej

Jak więc widzisz, nie jest żadną trudnością, żeby znaleźć dobrą niszczarkę do biura za rozsądne pieniądze. Pewnie można znaleźć jeszcze tańsze od innych producentów, ale nie ma co przesadzać, ponieważ jakość również musi kosztować. Najtańsze niszczarki dokumentów nie będą w stanie zaoferować szczególnie dobrych parametrów i wydajności.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *