Niszczarka Wallner HC1601

Mocne niszczarki o dużej wydajności do średniego biura

Posiadając średniej wielkości biuro, warto zainwestować w niszczarki o dużej wydajności, pamiętając o rozsądnej cenie. Poniżej przedstawimy modele, w przedziale cenowym 1200-1400zł, które świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania, w firmach o nieco mniejszych wymaganiach.

Wallner JP 826C

Bardzo funkcjonalna niszczarka za około 1280 zł. Jest to niewielka cena, ponieważ zagwarantowane jest nie tylko niszczenie dokumentów, ale również zszywek, spinaczy, kart plastikowych, płyt CD oraz dyskietek. Wallner JP 826C jest więc mniejszym odpowiednikiem niszczarek z wyższej półki. Szerokość wejścia wynosi 240 mm, dodatkowo niszczarka wyposażona jest w dotykowy panel bezpieczeństwa wstrzymujący pracę urządzenia. Zaletą jest również wyświetlacz LCD, dzięki któremu można sprawdzić jaka funkcja w niszczarce jest włączona.

Wallner JP 820S

Niszczarka ma podobną cenę, jak poprzednia. Plusem jest, że niszczy aż 25 kartek jednorazowo, pozostałe tu przedstawione niszczarki są w stanie zniszczyć jedynie 16-18. Papier tnie na paski, nie na ścinki, świetnie więc nada się do biura, które nie potrzebuje całkowicie zniszczyć dokumentów. Posiada kosz na ścinki o pojemności 35l i jest o wiele mniejsza, niż niszczarki przeznaczone do dużych biur. Dzięki temu nietrudno znaleźć na nią miejsce w swoim biurze. Niszczarka Wallner JP 820S jest bardzo wydajna i posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem się.

Wallner HC1601

Nieco tańsza niszczarka, za około 1220 zł. Jej podstawowym atutem jest cichy silnik przystosowany do pracy ciągłej nawet przez 60 minut oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Posiada bardzo niewielki kosz na ścinki o pojemności 29l. Świetnie sprawdzi się w biurze, gdzie ilości niszczonych dokumentów jest nieco mniejsza. Pomimo, że jest niewielka poziom bezpieczeństwa wynosi 3. Warto dodać, że oprócz optycznego wskaźnika napełnienia / wyjęcia kosza, posiada również okno w obudowie, które umożliwia łatwą kontrolę napełnienia kosza.

Wallner JP 830C

Ostatnia niszczarka jest najdroższa, ze wszystkich tu przedstawionych. Kosztuje ona około 1370 zł. Mogłoby się wydawać, że parametrami przypomina wszystkie wcześniejsze niszczarki. Wyróżnia ją przede wszystkim najwyższy ze wszystkich poziom bezpieczeństwa, który wynosi 4. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla średnich firm, który zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie. Posiada kosz o pojemności 35l oraz moc 300W, a szerokość szczelino podawczej wynosi 230 mm. Jak zostało wspomniane, parametrami przypomina wszystkie wcześniej przedstawione niszczarki. Podobnie jak one posiada udogodnienia takie jak wyświetlacz LCD, czy możliwość niszczenia nie tylko papieru. ale również zszywek, kart plastikowych oraz płyt CD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *