Dobra niszczarka ze średniej półki, czyli Wallner FX310G

Dzisiaj mamy dla Was niszczarkę biurową ze średniej półki, która doskonale spełni swoją rolę zarówno w zastosowaniach domowych, jak i również niewielkich biurach.

Wygląd i ogólna charakterystyka

Jak zapewne wiesz, wszystkie niszczarki dokumentów Wallner cechuje bardzo duża dbałość wykonania, co też ma miejsce w tym przypadku. Wallner FX310G zrobiono starannie i śmiało można ją postawić nawet w widocznym miejscu w biurze. Dodatkowo należy nadmienić, że są to niszczarki niezwykle trwałe i doskonale radzą sobie nawet podczas intensywnego niszczenia rozmaitych dokumentów.

Do tego dochodzi atrakcyjna cena, która nie przekracza 1150 złotych, więc można, a nawet należy ją brać pod uwagę przy planowaniu wyposażenia swojego biura.

Wygląd to nie wszystko, czyli trochę o parametrach

Niszczarka biurowa Wallner FX310G może pochwalić się 225 mm szerokością wejścia na dokumenty czy nośniki danych. Wielkość ścinka w tym wypadku wynosi 3×9 mm, a jednocześnie można zniszczyć 10 arkuszy papieru A4 o gramaturze 70.

Poziom bezpieczeństwa został ustalony na DIN 4. Pojemność kosza wynosi 28 litrów i nie jest to dużo, aczkolwiek w większości zastosowań powinno wystarczyć. Posiada osobną szczelinę do niszczenia płyt CD.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *