Niszczarki Wallner

Dlaczego niszczarki Wallner?

Argo S.A. jest dystrybutorem produktów marki Wallner. Firma działa na rynku od 1991 roku. Początkowo produkowała jedynie laminatory dokumentów. Obecnie należy do czołówki liderów produkujących urządzenia do biura. W swojej ofercie ma zarówno akcesoria do biura, jak i sprzęt biurowy. Firma jest doceniona nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Posiada oddziały również w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, Bułgarii, Austrii i w Niemczech.

Wallner w swojej ofercie ma niszczarki:

Niszczarki osobiste – niewielkie urządzenia, które są w stanie jednorazowo zniszczyć jedynie kilka kartek papieru o standardowej gramaturze. Ich zaletą z pewnością jest niewielka cena. Idealnie nadadzą się do wykorzystania w małym biurze lub domu gdzie niszczona jest niewielka ilość dokumentów.

Niszczarki biurowe – wykorzystywane głównie w średnim i dużym biurze ze względu na lepszą specyfikację. Jednorazowo niszczą od kilku do kilkudziesięciu kartek, są również większe od niszczarek osobistych. Część z nich posiada dodatkowe funkcje niszczenia np. płyt CD, czy kart kredytowych.

Niszczarki High Security – jak sama nazwa wskazuje, stworzone zostały z myślą o niszczeniu przede wszystkim dokumentów tajnych. W związku z tym posiadają najwyższy poziom bezpieczeństwa – DIN 5 lub DIN 6. Na tak wysokim poziomie DIN dokumenty cięte są na bardzo niewielkie ścinki dzięki czemu łatwo zachować bezpieczeństwo danych znajdujących się na kartce.

Niszczarki specjalistyczne – urządzenia dostosowane do niszczenia dużo większej ilości dokumentów niż w przypadku pozostałych niszczarek. Charakteryzują się bardzo dużą wielkością, mają kosze o pojemności nawet 400l. Przystosowane do pracy ciągłej posiadają specjalne zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem silnika. Wykorzystywane są głównie przemysłowo.

Niszczarki Wallner to wysokiej jakości urządzenia dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *